Kedim Her Şeyden Korkuyor

Merhaba kedimin 1 haftadır bitmek bilmeyen korkusu ve değişik hareketleri var.. Kendisi her şeyden korkuyor avlanacak gibi yaklaşıyor genelde uyumuyor sadece gün içinde sürekli uyuduğu oda da uyuyor. Sizce sorunu nedir? Korkacak bir kedi değildi bu kadar uzun sürmesi bizi endişelendiriyor.

4 CEVAP

Lorinloris

Geçmişte bir şey yaşamış olabilir bir süre yanına gitmeyin elinizle besleyin birkac gün sonra elinizle beslerken elinizi koklatın sonra yavaşca sevin zamanla düzelebilir uyuduğu odayı sakin bir yer yapın ve zamanının çoğunu orda geçirsin ara sıra güzel müzikler dinletebilirsiniz umarım işe yarar

patiii122

Ya benim kedim çocuk hapşurma öksürme her şeyden tırsıyor ama hani bize cinsinden dolayı dediler sakin evi seven bi kedi dediler mesela 3 yaşındaki kardeşim kedimi sıkıştırıyor yazık onun sesini duyar duymaz saklanıyor bence sorun değil ama kendine bi tehdit görmüştür

Açıkçası abimin itirafına göre oyun oynarken korkup kaçmış daha sonrası bu.. Cesur bir hayvan bu kadar uzun süreli tepki vermesi endişe verici

patiii122

Bence de biraz korkutucu yani abinizden korksa bile size yakınlaşması gerekir diye düşünüyorum baika inanın hiç bir fikrim yok benim kedim ilk kardeşimden korktuğunda tüylerini koparmıştı çok korkmuştum