Oyuncu Kedi

patiii122

Kedim aşırı oyun istiyor 3 katlı top çevirme şeyi aldım onu bile benimle oynamak istiyor evde annem babam 2 kardeşim var hiç birine gitmiyor uyurken suratımı yalayıp uyandırıyor uykumuz zaten çok az ders çalışırken özellikle gelip notlarımız üzerine yatıyod asla kaldıramıyorum kağıtları yırtıyor çok oynuyorum onunla çok ilgileniyorum ama o 24 saat istiyor yemek yerken resmen gizlice gidiyorum onu odama kapatıp yoksa yemeğimi bile yiyemiyorum napıcam ben buna ya ne oyuncaklar aldım hala beni bırakmıyor bide cinsinde çok oyuncu kedi değildir diyolar :D

5 CEVAP

bihtercik

emin olun yaş aldıktan sonra o günlerini arayacaksınız.
bizde de durum öyleydi.
ama büyüdükçe sakinleşiyorlar emin olun :)
şimdi keyfini çıkartın :D

Lorinloris

Oynamaktan çok ilgi istiyor kediniz bazı kediler ilgi meraklısı olabiliyor

bence keyfini çıkarın çok şanslısınız çok güzel bişey. bizimki de aynı öyle yalnız başına kalabilen kedileri duyunca çok şaşırıyorum. benimki yanında oturmadan uyuyamıyor bile . bol bol onu yoracak oyunlar oynayın hem de acıkmasını sağlayın arkasından mamasını iştahla yiyip mis gibi uyuyacaktır. :)

Daha yavru olduğu için öyledir büyüdükçe azalır şuan kedim 14.5 aylık hala bırakmadı oyun oynamayı

patiii122

Ben okula giderken de annem tüm gün uyudu diyodu gece başımdan inmiyodu uyurken de ben yokken sürekli uyuyor