Kedim Daha 5 Aylık Karnı Çok Şiş Hamilelikten Şüpheleniyorum Asıl Sorum İse Yavru Kediler Hamile Kal

Patiligenc

Kedim 5-6 aylık ve karnı çok sis cevremdekiler hamile diyo ancak daha yeni buyuyo

Yavru kediler hamile kalirmi

2 CEVAP

ZehraBulutt

6 aylık hamile kalabilir, kızgınlık geçirdi mi? Dışarı çıkıyor mu kediniz? Hamileyse meme uçları da büyür ona da bakın. Karın şişliğinin başka bir çok sebebi var en sık karşılaşılan sebep iç parazitler. Her halükarda siz bir veterineri ziyaret edin bence.

minky

Hamile olması içşn ya dışarı çıkmalı yada evde erkek kedi olmalı.bncedr vete gdin bi