Kedim Ameliyat Oldu

Senenem

Merhabalar, tam bir gün önce kedim 4 kattan pencereden atladı görünürde pek bir şey olmasa da ayakta duramıyor ve hiç bir şey yemiyordu sabahında veterinere götürdük anesteziye alıp bir bacağını alçıya aldılar ciğerlerinde de enfeksiyon olduğunu söylediler ve belirli bir saaten sonra yaş mamaya ilaç katıp vermemi istediler ama şu anda ne yemek yiyiyor ne de su içiyor öldüğü yaş mamaya bile bakmıyor tam bir gündür hiç bir şey yemedi sizce ne yapmalıyım zorla yedirmem mi gerekiyor

9 CEVAP

Siyammm

Açık konuşayım bizim pencerelerdede tel yok bir odayı havalandıracağımız zaman kediyi başka odaya alırız . Rahat rahat açmıyoruz. Pencere önünden geçen güvercine tepkileri barizken nasıl önüne gelde atla diye pencere açtınız anlamadım

LadyAndCat

Kedin ölümden dönmüş sen hâlâ “görünürde pek bir şey olmasa da ayakta duramıyor ve hiç bir şey yemiyordu” demişsin.
Sözlerin endişesiz. Hayret! Görünürde bir şey yok. Nedense ayakta duramadığı ve yemediği için **ertesi gün ** veterinere götürmüşsünüz.
“Bir şeyi yok” modundasınız...
Neden pencerenizde tel yok?
Nasıl evinizde kedi varken rahatça pencereyi açabildiniz?
Evinde kedi bakan herkes camı rahatça önlemini almadan açamayacağını bilir.
Kediniz şans eseri ölmemiş şimdilik ölmemiş böyle aynen devam ederseniz kediyi öldürdük adlı oyunu kazanmış olacaksınız.
Oyun için ipucu:
kediniz 9 canlı değil.

Linsenpai

LÜTFEN PENCERENİZE TEL TAKTIRIN. BU KADAR YÜKSEKTEN GÖZÜ KORKAR ATLAMAZ VEYA ATLASA DA DÖRT AYAK ÜSTÜNE DÜŞER DİYE DÜŞÜNMEYİ BIRAKIN. BUNLARIN NE YAPACAĞI BELLİ OLMUYOR. DUA EDİN Kİ HAYVAN ÖLMEMİŞ FELÇ KALMAMIŞ. KALKIP BİR DE BURADA MARİFET GİBİ PAYLAŞIYORSUNUZ YAZIKLAR OLSUN YA.

sarmanbirkedi

Kedim 4.kattan pencereden atladı değil. Ben çok sorumsuz bir sahip olduğum için bir kedinin yanında hiçbir koruması olmayan bir cam açtım ve onun düşmesine neden oldum. Benim kedim atlamiyor degil mi cunku yapmam gerekenleri biliyorum.

Katya06

Uçan Kedi ve Sorumsuz Sahibi vizyonda. LadyAndCat'in dediği gibi bu konularda yazmaya yorgunum artık.

minky

Bıyıklarına sürün şırımgaula vermeyi demeyin ve cam ve pencerelerin ize tel uaptıeım

Elifcanay

Yavruya çok geçmiş olsun:( ama lütfen dikkat edin böyle yorumlar okudukça bizde çok üzülüyoruz, bakımını aksatmayın ilaçlarını mutlaka verin:(

LadyAndCat

Dün yine biri çok benzer bir şey yazmıştı şaka gibi...Birinin kedisi 4. diğerinin de 3. Kattan atlamış...
Neden buraya yazıp “ölür mü?” gibi sorular sorduklarını da açıkçası çok anlayamıyorum. Burda veteriner yok. Olan veterinerler de ayda bir kez ancak giriyorlar. Gideceğiniz tek yer veteriner. Bize de çemkirmeyi bırakın. Tüm suç sizde çünkü sorumsuz kedi sahiplerisiniz. Rahat rahat evde oturup klavyeden “bir şey olur mu?” Yazıyorsunuz. Kedileriniz ölümden dönmüş her yer kırık mırık kucağınıza alıp rahatça uyuyorsunuz. Ben aklımı kaybediyorum kedilerime bir şey olacak diye. Sizdeki rahatlığı anlamak mümkün değil...

Geçmiş olsun :( evet maalesef biraz zorlamanız gerekiyor şırıngayla verebilirsiniz