Uygun Ve İyi İçerikli Yavru Kedi Maması?

ezgimi

Merhabalar, iki tane 6 aylık yavru kedim var. Nd mama kullanıyorduk ama şu an durumum sebebiyle nd alamıyorum. Fiyatı çok daha uygun proplan, hills, royal dışında bunlardan da ucuz ama içeriği zararlı olmayacak bir mama tavsiye edebilir misiniz? ☺

3 CEVAP

Matisse bence gayet iyi farmina nın ürünü

LadyAndCat

Pro Plan, Royal Canin ve Hill’s’den daha ucuz mama...
Öncelikle iki kediniz olduğu için
7-10 kg’lık mamaları rahatça önerebilirim.Daha uygun fiyata gelmiş olurlar ve uzun süre giderler.
•Profine Kitten 10 kg 246 TL.
•Matisse Kitten 10 kg 260 TL.
•Brit Premium Kitten 8 kg 170 TL.
•Brit Kitten 8 kg 157 TL.
•Golosi Kitten 20 kg 400 TL.
•Happy Cat 10 kg 224 TL.

Rvena

Merhaba Reflex veya Matisse kullanabilirsiniz gayet güzel mamalar