Oyuncağını Suya Atıyor

Damlahalici

Kedim oyuncaklarını kendi suyunun içine atıyor bunun sebebi ne olabilir?

2 CEVAP

hcerenk

Bunun sebebi aslında oyuncağını çok sevip, diğer yirticilardan koruması gereken bir ödül olarak gormesi.
Suyunu ve yemek yediği bölgeyi güvenli bölge olarak görüyor. Bir süre sonra geçiyor bu davranış. Bazı kedilerde belli bir dönem gozlenebiliyor.

mercanslmz

Büyük bı ihtimal yani benim kesimde yapmıştı onu pis veya kirli olduğunu yada kum kabına falan düştüğünde temizlenmesi için yada suyu değiştirmeniz için de yapabilir günde en fazla 2 kere değiştirmeye özen gösterin