Yavru Kedi Maması

Kuzucansu44

3 tane kedim var. İkisine Nd marka, 3,5 aylık yavru kedime ise Bonacibo kullanıyorum. Çünkü kedim bu konuda çok seçici. Nd, Rc, Proplan gibi mamaları yemedi ama Bonacibo'yu çok severek yiyiyor. Bonacibo'nun içinde et yok diye biliyorum. İçeriğine de bakmıştım ama iyi bir mama mı?

5 CEVAP

minky

Lütfen dert etmeyin.BonaCibo mama hem taze gemde raflarda aylarca kalmıyor.Gerçek et yok ama vitamin eklemeleri analiz değerleri vs güzel.Tek eksisi gerçek et olmaması zaten.

bmcat

Fiyatına göre bir mama. nd proplan alabilecek bütçeniz varsa iyi değil kıyaslanamaz bile. siz yine alıştırmayı deneyin bence. Severek yemese de olur sağlığı daha önemli. :)

Bonacibo ile alıştırmak istediğiniz mamayı bir süre karıştırarak verin gün gün çoğaltın mamayı

minky

Bence BonaCibo hiç yememesinden çok daha iyi.ProPlan yiyebilir ama fiytını ASLA haketmiyor.

•SanaBelle•
•N&D
•Naturea
•BritCare
•Brit•
•VetLife
•FitMin Purity•
•Bravery•
•İnstinct•

2 nokta olan mamalrı beğniyolar genelde bence onlarıda deneyin.Eğer hiç birini yemwzse BonaCibo ya devam edin

Kuzucansu44

Veterinerimiz de Nd tavsiye etmişti ama dediğim gibi yemedi. Veterinere söylediğim zaman çok fazla mama değişiminin iyi olmadığını Bonacibo markayı seviyorsa ona devam etmemi söyledi