Kedimin Kilosu Ve Kisirlastirma

Minikmuezza

Merhaba kedim 11 aylik disi kilosu 2.450 istahli bir kedi degil kisirlastirmak istiyorum ama istahi iyi olmadigi icin ve biraz zayif oldugu icin korkuyorum simdiye kadar 2 kere kizginliga girdi biraz daha beklemem sorun olurmu?birde kizginlikta istahi tamamen kesiliyor

16 CEVAP

Minikmuezza

Cisini cok yapiyor kumuna hatta sistit oldu sandim veterinere goturdum onlarda idrar sokturucu ve antibiyotik yapti kustu durduk yere sagligini bozdu igneler.agliyor durmadan miyavliyor geceleri yogun geciriyor diyebilirim dedigim gibi kisirlastirmada iyi bi veteriner bulursam hemen kisirlastiririm benim asil sorunum guvendigim bir vet yok suan