Glukosamin Kondroitin Sulfat Destegi Kullanan Var Mi ?

Bensuozdemir

Merhabalar arkadaslar. Bihter adinda minnos bir kizim var. Scotish ile scotish yavrusu olmasada glukosamin kondroitin sulfat bilesenlerini foldlara tavsiye edilen bir eklem destekleyici vitamin. Aranizda kullanan var mi ? Varsa nasil kullaniyosunuz yardimci olursaniz cok sevinirim.

2 CEVAP

sarmanbirkedi

Eklem rahatsızlığı için illaki scottish-scottish olmasına gerek yok. Eğer anne ya da baba scottish ise yine de bir risk vardır. Bu yüzden de kullanmanız faydalı olabilir ama bunu bence bir veteriner hekime danışmanız daha iyi olur

Bensuozdemir

Bu eklem rahatsizligi zaten sadece scotishlerde olucak diye bir seyde yok, amacim kullananlardan bilgi almak yorumunuz icin tesekkurler.