Kedim İki Gündür İştahsız

sanslibuyuyor

kedim iki gündür çok az yemek yiyor kuru mama neredeyse hiç yemedi yaptığımız tavuk haşlamasından da birazcık yedi normalde tabağı tamamen bitirdi ama iki gündür yemiyor sadece ödül maması ve vitaminli mamalardan yiyor tavuğum üstüne atsam da sadece onları yiyip tavuğu bırakıyor hareketlerinde hiçbir değişiklik yok hala çok hareketli oraya buraya koşup duruyor sizce neden iştahsız olabilir

6 CEVAP

sarmanbirkedi

Benim kedim de hala obur durmadan yiyor. Mevsim gecisleriyimis hiç umrunda değil

Mevsim geçişlerinden olabilir, hali hareketi yerindeyse sıkıntı yoktur diye düşünüyorum bu aralar benimki de öyle normalde 85gr yiyen kedi artık 60gr yiyebiliyor

sanslibuyuyor

benimki hiç yemiyor neredeyse normalde de zayıf bir kedi ama by kadar iştahsız değildi ben de tedirgin oldum

Konserve mama alıp deneyin benimki de 2 gün öncesinde öyle olmuştu nerdeyse tamamen kuru mamayı yemiyordu konserve mamasını severek yedi. Kaliteli yaş mamalar : gimcat, schesir, nutri, me-o, animonda

sanslibuyuyor

kendim tavuk haşlamıştım onu da yemedi bir de yaş mama siparişi vereyim o zaman inşallah yer

sanslibuyuyor

keşke benimki de yese