Kedim Kızgınlıkta Mı

aleynarin

daha önce kedim kızgınlığa girdi ve o süreci sadece gece miyavlamalarıyla atlattık ama bugün sabah yine çok aşırı miyavlıyordu daha sonra banyoya çişini yaptı ve sonra yatağa büyük tuvaletini yaptı onu almaya çalışınca da bana saldırmaya kalktı ne yapmalıyım tekrar kızgınlığa mı giriyor

2 CEVAP

Linsenpai

Kızgınlığa girmiş. Şu aralar karantina vs olaylarından dolayı zor biliyorum ama en yakın zamanda ikinizin de iyiliği için kısırlaştırın bebeği.

sarmanbirkedi

Kisirlastirmalisiniz