Nd Mama Farkı ??

Htcozlp

Her ikisi de morina balıklı portakallı düşük tahıllı mama olarak geçiyor. Arasında bir fark var mı,yoksa sadece ambalajları mı farklı ?

9 CEVAP

hcerenk

Büyük paketlerin ambalajlamasi farklı oluyor. Yine de içinize sinmezse farkına Türkiye'nin sitesinden karşılaştırın.

Aynı ikiside

cuneytsahin

İkisi da aynı. Şu an bu mamayı kullanıyorum.

cuneytsahin

10 Kiloluk paketin resmini öyle koymuşlar ama geldiğinde üzerinde Ancestral Grain değil N&D Ocean yazıyordu.

cuneytsahin

********* üzerinden aldım. Gelen mamalar genellikle 2 ay üretilmiş mamalar, ben 10 kiloluk aldım. Yanlış hatırlamıyorsam Ocak 2020 üretimi ve SKT Haziran 2021'di.

Marka mamada ürünlerin skt yazmaması sinir bozucu teker teker alacağım ürünlerin tarihini soruyorum

Htcozlp

Sanırım bazı ürünlerde yazıyor.2 kere sipariş vermiştim ikisinde de son kullanma tarihi vardı.Fakat şimdi almak istediğim 10 kg mama da yok..garip

Htcozlp

Anladım teşekkürler ..@cuneytsahin hangi siteden alıyorsunuz? Son kullanma tarihi nasıl oluyor ? Ilk defa 10 kg almayı düşünüyorum da

Htcozlp

Anladım teşekkür ederim