Kedide Mantar Hastaligi İcin Ne Yapmaliyiz?

Ser77

Kedimdeki mantar hastaligi icin Batikon ve trosyd suruyorum
Gimcat multivitamin ve imuneks veriyorum. Fakat tekrarliyor.ne yapmaliyim ?

11 CEVAP

Temiz cilt üzerine sirkeli su tedavisini uygulayabilirsiniz batikonla aynı etkiyi gösterir fakat denemekten zarar gelmez. Ayriyetten şampuanını değiştirip hassas ciltler için olanları tercih edebilirsiniz vitamin desteği de unutulmamalıdır bilindiği üzere mantar hastalığı bir bağışıklık zayıflığıdır.

Lilyycm

Ecosini tavsiye ediyorum 2 buçuk aylık kedim yaşadı krem uyguladık dahada arttı ecosini tek doz uyguladık 1 haftada etkisini gösterdi şimdi tüyleri bile çıktı

Gimcat yeterli olur fakat imuneks'i uzun süre kullanmayın içinde şeker var crystalin animal health öneririm mantar için

Ser77

Tesekkur ederim kedimi yikamak imkansiz kremi bile zor suruyorum.

Ser77

Tesekkur ederim crystalin animal health nasil kullandiniz kedi kopek atlar icin diyor korktum

Ser77

Crystalin i aldim sagolun tesekkur ederim tum arkadaslara.sevgiler

Benim kedimde kulak uyuzu vardı veteriner direk bir kaç damla sıkabilirsiniz demişti

Tikos

Sabah aksam sirke surun mantarli yerlerine kesinlikle cok ise yariyor

Tikos

Bir de bagisikligini guclendirecek tabi veteriner tavsiyesinde vitamin falan alsaniz cok iyi olur mantar genellikle bagisikligi dusunce ortaya cikiyor surekli

Ser77

Tesekkur ederim gimcat ve imuneks yeterli mi ?

Ser77

Tesekkurler herkese.