Nd Mama Kedimi Kusturuyor

Esraesngl

Daha önce pro plan kullanıyorduk , yeni manaya gecerken alıştırma yapamadim biraz gec almak zorunda kalmistim. Nd ye direkt gectim ne yszik ki. Her gün olmasada 2 3 gunde bir yediği mamayi kusuyor. Bazen de hic bir sorun olmadan geciriyoruz. Napsam bilemedim

4 CEVAP

Kuzucansu44

Kendi dediğiniz gibi mama değişimini birden yapınca kusma olabiliyor. Pro Plan ile karıştırıp verin sonra yavaş yavaş Pro Planı azaltın. En sonunda sadece Nd koyun o zaman sorunsuz atlatır.

onurtemiz

Facebook taki grupta bunu paylaştıysanız oraya cevap yazdım

Proplan tekrar alın bir süre karıştırarak verin

minky

Eğer karıştamazsanız normal bir durum.Eski maması dan alıp karıştırarak n&d ye geçiş yapın.3 gün 1/4 yeni mama kalanı eski mama 3 gün 2/4 yeni mama kalanı eski mama 3 gün 3/4 yeni mama kalanı eski mama 3 gün 4/4 yeni mamaya geçerek 10 günde halledebilirsiniz