Parazit Sonrası Haksizlik

Kedidelisi12

Kedimin kuyruğunda maalesef parazit görmüştüm. Dün iç dış parazit ayrıca daha etkili olması adına da iğne yaptı vet. Şuan oğlum çok halsiz sürekli yatıyor. Yemek neredeyse yemiyor. Su içti 2 kere. Kakasını yaptı. Sizce neden böyle? Normal mi ?

4 CEVAP

Kedidelisi12

Bu uygulama bir garip, bildirim gelmiyor. Soruya bir giriyorum ki kaç tane yorum var meğer. Teşekkürler detaylı bilgiler için . Geç cevap içinde kusura bakmayın

Kedidelisi12

Halsizlik olacaktı başlık :D

TATA4242

Başka sorunuzda bu konuya değişmiştim,ya çok halsiz olur yada gereğinden fazla enerji dolu,hareketli olur,diye.Yani normal durumlar.

TATA4242

İleri duruma geldiğini düşünmüyorum,ileri duruma geldiğini şu şekilde anlayabilirsiniz.Kediniz makat bölgesini sıklıkla yalar,kızak hareketi yapar ve iştahı artar,ayriyetten gereğinden fazla uyuyabilir veya daha fazla hareketli olabilir.

Bu şekilde yazmışım,korkmanızı gerektirecek bir durum değil.