Tuvalet Sorunu

nurozturk

Merhaba kedim 7 aylık yaklaşık 5 6 aydır kakasını dışarı yapıyor ne denediysem işe yaramadı. Arada kabının yerini değiştiriyorum o gün kabına yapıyor ertesi gün yine yere yapıyor. Sizce neden olabilir ?

7 CEVAP

minky

Kumunu değiştirmeyi deneyin ya da kabı büyütün

hcerenk

Kum değiştirmek derken, marka değiştiriyorsunuz değil mi? A markasini degil F markasini benimseyecek olabilir. F'ye gelene kadar denemeniz lazim. Her kedi her kumu kullanmiyor maalesef :(

minky

Marka değiştirin.Koku değişsede kum aynı bişey farketmez ki.Mesela sanicat deneyebilirsiniz.Bu durum düzeldikten sonra natural baset a geçin.

https://naturalbastet.com/

Tikos

Bazi kediler tam tutturamiyor yani benim kuzenimin kedisi de oyle ve yillardir malesef hic duzelmedi

nurozturk

Kumu değiştiriyorum hep ama kabı büyütmeyi denemedim sağolun deneyeceğim.

nurozturk

Marka değilde kokuları farklı olarak değiştiriyorum

Suraemir

Kum kabının çevresinde varya onu çıkarın benimkide arada en köşeye yapıcam diye üstüne yapıyor