Arkadaslar Kopegimi 3Gub Oncesine Kadar Parka Cikartip Gezdiriyordum Ama

buddyy

Ana simdi katiyen parka gitmek istemiyor , parka goturdugumde hicbirsey yapmadim ama yurumek bile istemiyor

7 CEVAP

rnt

Köpeğiniz yavruysa onu ilk önce tasmaya alıştırmanız gerekli. Daha önce yanılmıyorsam tasmayla korkuttuğunuz yazmıştınız. Şimdi dolaşmak istememesi normal. Bence ona güzel bir tasma alın ve ev içerisinde alışmasını sağlayın. Evin içinde tasmayla dolandıkça ona ödül verin. Zamanla alışacaktır. Yoksa tasma fobi olarak yaşamında kalır.

tubanur

Ama daha önce parka götürebildiğini yazmış. Geçici bir şey olabilir başka yerlerde gezdirmeyi deneyin. Parktaki herhangi bir şeyin onu ürkütmüş olması da muhtemel

buddyy

aynen ya geziyor mashallah :)). da parka girmiyor , Sokakta geziyr surekli

drugfordeath

küçük çocuklardan, salıncak sesinden ya da diğer köpeklerden korkuyor olabilir götürmeyin psikolojisi bozulabilir

buddyy

ya burda park dedigim sizde belgrad ormani gibi , kosovadan yaziyoruzumda o yuzden

drugfordeath

alt tarafı senin dediğin park yahu götürme o zaman

buddyy

Tamam efendim kizacak birsey yok :D sagolasiniz