Minnağınıza Evde Oyuncak Yapabilirsiniz :)

BennNisa

Evde renkli ponponlar yaparak minnağınızla oyun oynayabilirsiniz :D Ama bunlar çok sağlam değil. Yani minnağınıza sürekli yeni oyuncaklar yapmalısınız :))

4 CEVAP

poughkeepsie

Bir de internetten görüp yaptığım diğer oyuncaktan bahsedeyim. Tuvalet kağıdı veya havlu peçetenin içindeki yuvarlak kartonu alıyoruz. İçine biraz normal mama veya ödül maması koyup kenarlarını kapatıyoruz. Üstünde mamanın çıkabileceği boyutta delikler açıyoruz ve atıyoruz. Kedi oynadıkça mama düşüyor, yedikçe daha çok oynuyor :) Ben kendim de oynatıyorum sallıyorum bi oraya bi buraya koşa koşa bi hal oluyor :)

poughkeepsie

Ben de 30 tl oltaya vermek yerine evde yaptım. İhtiyacınız 1 adet cetvel, kurdele ve top yerine kullanabileceğiniz herhangi yumuşak bir cisim :) Kurdeleyi cetvelin deliğinden bağlayıp topu da kurdele ile çevreleyip iki dikiş atıyoruz tadaa

minky

Ben kancalıvida mıdenir ne öyle bişey ip bağlayıp süngertıplarasaplıyorum içine sokuyorum.Oynamaya bayılıyorlar.

BennNisa

Bu tarz şeyler yaparsanız hem fazla para ödemezsiniz, hem kendiniz yaparken eğlenirsiniz, hem de minnak bayıla bayıla oynar :)))