Köpeğimde Pişik

Dişi Köpeğim genital bölgesini yalayıp duruyordu, baktım pişik gibi bişey olmuş ve açık yara var malum coronadan veterinere götüremiyorum anestol filan mı sürsem? Köpeğim kısır ve adet olamaz,parazit aşısı da yeni oldu. Hiç böyle birşey yaşayan var mı? Açık yara gibi ve kanlı.Foroğrafı pek hoş durmuyor o yüzden koymadim

3 CEVAP

LadyAndCat

Lütfen veterinere götürün.
Veteriner güvenli bir yer neden korktuğunuzu anlayamadım?
Düğün değil dernek değil kalabalık yer değil.

Zeynucka

Önleminizi alıp veterinere götürün bence.veterinerler de doktor ve açıklar.zaten çoğu sizi muayeneye bile almayacak önlem gereği.kulaktan dolma bilgiyle yapacağınız her yanlış manevra allah korusun önce üzüntü sonra masraf getirebilir.

Açık yara gibi,lütfen yardımci olun