Sokaktaki Canlar İçin Hangi Kedi Maması?

ezgimi

Merhaba arkadaşlar sokaktaki kedileri beslemek için mama almak istiyorum ama öğrenciyim bu sebeple en uygun fiyatlı hangi mamayı tavsiye edersiniz? (10-15 kg paketler şeklinde alabilirim.)

15 CEVAP

minky

BonaCibo'yu tek geçerim.Vitamşb eklemeleri süper.Yavru manasında a vitamini 37500.15 kilosu 200 TL.Uetişkşn mamalar 16-16.75 TL.Yavru 17.5 TL kilo bası

sarmanbirkedi

Micho öneririm, bütün kediler tadını çok seviyor. 15 kilosu 140 tl. Fiyatını fazlasıyla hakediyor ve bu fiyata alabileceğiniz en iyi mama. Taurin ve vitamin eklemeleri vs ideal durumda.

Ozden11x

Ben micho oneririm sokaktaki kedilerin hicbiri hayir demiyor ve fiyati uygun

ezgimi

Enjoy hakkında ne düşünüyorsunuz? 15 kg 85 TL.

minky

Alabileceklerin şunlar:
Micho,mito,bşnacibo,reflex,MyStic,PawPaw(belki),birde Aro var ama tam bilmiyorum

Anonymus552223

Ben enjoy veriyorum sokaktakilere. Gayet tombik ve parlak tüyluler beslediklerim. Coplerde surunmelerinden iyidir

GlsmKrpk

Bizde enjoy veriyoruz . Sokakta beslediğimiz çok kedi var en uygunu enjoy

ozzy35

misscat 'te olabilir aynı fiyat

sarmanbirkedi

Lütfen enjoyla bonacibonun veya michonun içeriğini karsilastirin. Enjoy tahıl ve bitkisel ürün deposu. Her ne kadar sokakta yasasalar da daha iyi mamalar yemeliler

minky

Enjoy un protein oranı müthiş az

Anonymus552223

Konu neye layik olduklari degil, butce. Ben enjoyu yillardir kullaniyorum, 2 ayda bir 200 tllik mama alacagima her ay enjoy aliyorum. Bir ara mito micho kotuleniyordu. Cok tuzlu vs diye. Simdi de enjoy kotuleniyor. Ucuz mamalardan biri digerine cok cok ustun oldugunu sanmiyorum

Anonymus552223

Aylik daha fazla butcem olsa dahi daha pahali mama almam daha cok mama alirim ki daha cok hayvan doysun. Zaten sokak kedileri genc ve maalesef cogu yaslanacak kadar yasamiyor. Mamalarin kotu etkisi de 5 6 yasindan sonra cikiyo.

fadime35

Luis kedi maması 15 Kg 106 TL Marka mama sitesinde satılıyor. Ben kullanmadım ama yorumlar genellikle iyi.

sarmanbirkedi

Alabileceğiniz mamalar arasında en iyileri bonacibo ve mystic. Alabilirseniz bunları alın müthiş olur. Ama enjoy ve pawpaw çok kötü.

minky

Enjoy dedipim gibi proteinoranı az.Sokakta daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyorlar.Çok yaşamıyor olabilirler ama yaşadıkları sürece elimizden gelenin en iyisini yapma taraftarıyım.Yani BonaCibo alabiliyorken enjoy da almam