Kedilerde Pire Tasması Zararlımı

Haysevcagla

Pire tasması zararlımı işe yararmı pireleri engellermi sürekli takmak lazımmı takmadığımız zamanlarda pire gelirmi

4 CEVAP

rnt

Açıkcası kediler özgür ruhlu canlılar olduğu için tasma, kıyafet gibi şeyler çoğu zaman onları mutsuz eder. Yabancı cisimleri vucutlarında yadırgadıkları için strese girerler. İşi artık ticarete döken veterinerler önerebilir. Ama kesinlikle kullanmayın derim..

polo

evde yaşayan aşılarını zamanında yaptıran bir kedi için pire tasması bence çokta gerekli degil benim yavrum normal tasma ile bogulma tehlikesi yaşadıgından beri oyuncu hareketli ve evde yaşayan bir kedi için hiç bir şekilde tasma tavsiye etmiyorum....

Haysevcagla

Tamam teşekkürler pirelenmesinden çok korkuyorum oyüzden sordum

drugfordeath

pirelendiği zaman pire damlası alırsın sürekli takmaya gerek yok