Kedi Kumu Vancat

catguardian

arkadaşlar merhaba vancat kedi kumu kullanan var mı? önerir misiniz? iyi değilse önerebileceğiniz uygun fiyatlı kum var mı ince taneli?

14 CEVAP

catguardian

bakacağım teşekkür ederim. proline kullanan var mı peki önerir misiniz?

hcerenk

Off, aro kalmamis mi... Demeyin yahu. Stokculuk vurdu demek :(

tugbamese29

ben vancat pudralı kullanıyorum. tavsiye ederim hiç bi olumsuz yönünü görmedim. kokuyu hemen hapsettiğini de söyleyebilirim

Kuzucansu44

Ben reflex kırmızı kutu kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum, deneyebilirsiniz

hcerenk

Aro ya da akkum onerecegim Ben. İkisinden de çok memnunum.

anjelik123

Proline bir kez kullanmıştım pudralı olanı memnunda kalmıştım. Şuanda aro marka kum kullanıyorum gayette memnunum ama hiç bir yerde kalmadığı içim vancat'a geçiş yapıcam

anjelik123

Sanırım :(

Vancat sarı paket güzel iş çıkarıyor

Ceydayyavuzz

Proline kullaniyorum cok memnunum. ********da 10 lt+10 lt+kargo 42 liraya denk geliyor bilginiz olsun.

Minikmuezza

Vancat ince taneli kullaniyorum 3 4 aydir memnunum

golgekaya

vancat ince taneli sabun kokulu kullaniyorum topaklanmasi koku tutmasi bence yeterince iyi

Zeynucka

Lindo cat şiddetle tavsiye????????

Sedanurdrl

ben kullanıyorum çok farklı kum denedim en beğendiğim vancat