Tırnak Kesimi

patiii122

Ya kedimin tırnağını hep veterinere kestirdim şimdi götüremiyorum malum durumlar belli dün anneme kes dedim 1 tırnağı kesince kedim miyavladı annemde korktu kesemedi uzamasını da istemiyorum canı acır diye korkuyorum n

4 CEVAP

anjelik123

Sadece sivri yerini kesin daha dibinden keserseniz kanatabilirsiniz. En ince kısımlarını alın yeterli olur

Bulutcemre

Beyaz uç kısımları var tırnağın aynı bizim gibi onu kedi tırnak makası ile korkutmadan kesebilirsiniz

patiii122

Teşekkür ederim

GlsmKrpk

Youtube videolarına bakıp ilk başta elim titriye titriye kesmiştim bende :) Sanki canı acıyacak gibi geliyor ama öyle değil.
3. Denemeden sonra alışmıştım.
Uyurken kesmeyi deneyin daha rahat edersiniz.