Yaş Mama

Bulutcemre

Yaş mamayı kısırlaştırılmış bir kedi ne kadar tüketmeli ve ev yapımı mama tariflerinizi de bekliyorum.( Malt veya vitamin kullanmak ne kadar önemli?)

5 CEVAP

Haftada en az 2 konserve yemesi lazım bence ben bu ara haftada 1 vermeye başladım su pınarından yeterli su ihtiyacını karşıladığını düşünüyorum

Faytekin

Yaş mama hafta da 2-3 ideal bence,kaliteli bir mama kullaniyorsaniz ve kedinizde bir problem yoksa multivitamin elzem değil bana kalırsa,malt gerekli ama tüy yumaklarini rahat bir şekilde atabilmesi açısından haftada 1 yada 2 kez olabilir.

minky

Malt şart bence.Ben GimCat Multivitamin ve GimCat Malt Soft Care kullanıyorom

Malt kediniz tüy kusuyorsa ara ara kullanmalısınız ama kusmuyorsa da haftada 1 kez 5 cm yeterli olucaktır, vitamin bence gerekli ben geçen temmuz ayından beri kedime vitamini kesmedim tüyüne,bağışıklığına iyi geldiğini düşünüyorum

Bulutcemre

Tüy kusmuyor hiç veterinerimiz de gerekli görmemişti ama yine kendisine vitamin ve malt konusunu danışacağım