Kedim İshal Oldu

sirinmiyavv

Bir kac gun once kedim cig sosis yaladi ondan sonra ishal oldu bagirsaklariyla ilgili bi sorun olabilir mi bekledim gecmesini ama yaklasik 2-3 gundur devam ediyo napmaliyim

9 CEVAP

anjelik123

Kefir de ishali geçiriyor

Yagsiz ve tuzsuz pirinc verin biraz ishale iyi gelir.

Yanlis oldu duzelteyim *
Yagsiz tuzsuz haslanmis tavuk verin bir de pirinc ishale iyi gelir.

Zeynucka

Kızım sık sık ishal olduğu için bu durumla ilgili veteriner tecrübem fazla.direkt prebiyotik veriyorlar.viyo alabilirsiniz zaten 7’li paket. 2.paketten sonra kendine geliyor dışkı durumu

Soruda yaladı yazmışsınız burada da yedi, çiğ olarak yediyse parazit yapabilir

Suraemir

Pirinç biraz muzda çözüm olabiliyor

minky

Pirinç haşlayıp verin TUZSUZ

sirinmiyavv

sadece bi kere yedi yine de parazit olur mu :((

NSukun

Pirinç haşlayıp yoğurtla karıştırıp veriyorum ben geçiyor genelde ama parazitten şüpheleniyorsanız başka veterinere gitmekte fayda var