Böcek

Ekineroglu

Kedim uyurken birden kapının oraya gitti böcek gördü büyük ihtimalle ama küçük delikler olduğu için böcek hemen gitti. Yaklaşık 2 saat orda kamp kurdu soğuk yerde yatıyordu bense altına yumuşak bir şey serdim. Öylece gözü açık deliğe bakmasına dayanamadım. İlgisini çektim 5 dakikacık yanıma guruldadı. Sonra ders masamın altındaki kuytu yere girdi etrafa bakındı. En son doğalgazın yanına yer yaptım ordanda poşetin içine girdi. En son sakinleşmişti. Seslere uyandım yine deliğin başına gitmiş baya sesli bir şekilde kokluyor orda oturuyor. Altına yine sıcak bir şey serip uyumalı mıyım yani böyle kalsın mı Yoksa ne yapabilirim asla ilgisini çekemiyorum?

3 CEVAP

Ekineroglu

Şu an poşete geri girdi uyumaya hazırlanıyor. Poşet öyle onu boğacak bir şey değil kocaman kahverengi marketimsi poşetler ama şeffaf değiller sadece kocaman kulpları var öyle uyusun mu bir şey olur mu

GlsmKrpk

Poşeti alabiliyorsanız alın minder ya da yumuşak başka bir şey koyun altına.
Aynısını benim kedim de yapıyor. Bir gün sıkılmadan nöbet tuttu ertesi günler ara ara gidip baktı .

Evin bekçileri iş başında :)

Ekineroglu

Poşet daha farklı bir yerde şu an o yeri bıraktı poşetin içine girdi saklanıyor gibi hissediyor sanırım 2. Kedim de bunu fırsat bildi poşetin içinde oynuyorlar ve benim gözlerimden uyku akıyor... poşeti kaldırdığım anda Miyavlıyor az önce ki attığım diğer soruda poşetin resmini attım acaba bir sorun olur mu...