Poşet

Ekineroglu

Kedilerim böyle bir poşetin içinde uyuyorlar normalde huyu değildir ama baya bir böcek kovaladık :) poşeti kaldırınca sürekli Miyavlıyor. Poşet o kadar dolanacak gibi gelmiyor gözüme ama tehlikeli mi böyle uyusalar bir sorun olur mu

5 CEVAP

GlsmKrpk

Bez sanırım. Bana da tehlikeli gözükmedi. Alttaki ipli yeri keserdim sadece. Oynarken boğazına dolanır falan . En olmazını oldurabiliyorlar çünkü . Allah sakınsın

anjelik123

Benimkide poşet delisi ama glsmkrpk dediği gibi poşetin saplarını kesin. Benim başıma gelmişti oynarken boynuna dolamış nasıl yaptıysa artık hemen kurtardım ama görmeseydim allah korusun.

Ekineroglu

Tamam teşekkür ederim ❤

Linsenpai

Seviyolar böyle değişik yerlerde uyumayı, benimki de içinden yazlıkları çıkardığımız zaman valizin içinde yatmıştı bütün gün sjsjsjdkdk saplarını keserseniz sıkıntı olacağını sanmıyorum

Suraemir

Evet bizimkide bulduğu poşette yatma derdinde hatta çamaşırların içi sepet falan manyak bunlar :D