Kedim Mamasını Gömüyor

anjelik123

Hera mamasını yedikten sonra gömmeye çalışıyor ve bunu sürekli yapıyor neden yapar bilen varmı birde suyunu içeceği zaman patisiyle tası çekmeye çalışıp öyle içiyor normal mi?

10 CEVAP

Benim kedim de yapıyor ara ara şuan proplan kullanıyoruz kabına yeni doldurduğumda görüyorum bazen bundan önce ND kullanıyorduk bir anda yememeye başladı onuda sürekli örtüyordu herhalde bazen tadını sevmediği şeylere, bazende saklamak amacıyla yapıyorlar

Mamanın tadından da sıkılmış olabilir

anjelik123

Çok iştahla yiyor başka mamada var ama ikisini önüne koyunca proplandan devam ediyor

O zaman bence saklamaya çalışıyor içgüdüsel

Alaracatlover

Doğadaki gibi saklamaya çialışıyor

anjelik123

Suyu neden öyle yapıyor? Engel olmam için ne yapmam gerek?

Onun hakkında pek bilgim yok belki taze su içmek istiyor olabilir

anjelik123

Hergün değiştiriyorum bi toz bile olmuyor suyunda. Alt kattaki suyu hemen içip bitiriyolar mamasının yanında olan suyu o kadar içmiyolar bi tuhaf

Elifcanay

Suyunu her gün bir kere değilde sık sık değiştirmeye çalışın, bi yerde okumuştum suyun tazeliği yitince içmezlermiş:)

anjelik123

Mamasını hiç değiştirmedim sadece proplan yiyor oğluyla aynı mamayı yiyorlar tomy yapmıyor ama her yapıyor normal değil sanki