Yüz Isırma

Alaracatlover

Arkadaşlar kedim dursuk yere talarken veya mırlarken yüzümü ısırıyor? Ne yapmalıyım engellemek için. (not: ne zaman yapmaya kalksa izin vermemeye çalıştım)

6 CEVAP

Alaracatlover

Sağolun yapıyorum ama etki göremedim.Hatta bugün yüzümü kanattı şapşik:)

sarmanbirkedi

Ciddi olduğunuzu ses tonunuzla gösterin ama kızmayın.

Suraemir

Bence kızın yeri geliyor çocuğumuza bile kızıyoruz onunda bilmesi lazım ciddi ciddi ben hata yaptığında kızıyorum ki anlasın çünkü köpek gibi değiller gerçekten umrumda değil diyor hayvan bana :D daha üstüne suçlu bana vurmaya falan çalışıyor cidden anlamaları lazım bizimkide yapıyor ben bağırıyorum olmuyo şimdi sevmeyi bırakıp poposuna vuruyorum yürü sevmiyorum tırmalıyorsun diye anlıyo da anlamamazlıktan geliyor

Linsenpai

Benim kızım da öyle kekdlflgldl yalarken minik minik kıtlıyor. Kendince seviyor işte bizim gibi öpmekten ne anlasın

Lorinloris

Benimki de böyleydi oynat geçer dediler ama oynaatmayla alakası yok kedi oyun amaçlı yapmıyor biliyorum benimkinin de öyle bir hikayesi var çunkü yanağımı deldi misafirin dudağını deldi bi çocuk gelmişti burnunu deldi bacağıma atlayıp ısırıyordu eğer oturmuşsam direk kafama atlıyordu çöpü devirip içindekileri evin her yerine döküyordu ekmek poşeti masada kalırsa ekmeği parçalıyordu ama çözüm bulamadım ve vermek zorunda kaldım çünkü kapılar hep kapalıydı ve mutsuzdu

anjelik123

Oyun istiyor olabilir. Hayır diyerek bağırın oda olmuyorsa totosuna hafiften vurun