İnce Taneli Ve Kalın Taneli Kumu Karıştırıp Kullanan Var Mı?

Gkocg

İnce taneli çok dağılıyor, kalın taneli de ince kadar iyi topaklanamıyor. İkisini karıştırıp kullansam ideale ulaşır mıyım sizce

14 CEVAP

anjelik123

Kedi sahiplendirdiğim birisi öyle yapmış ve hiç memnun kalmamış daha kötü olmuş. Başka marka kum kullanın kumdan kaynaklı dağılıyor olabilir

Gkocg

Ya 2 paket almıştım proline. Bir paketi zar zor bitirdik koku tutması da başarısız. Hiç memnun kalmadım. Evde kalın taneli var, en azından diğer paketi de öyle kullanıp bitireyim boşa gitmesin diye dedim.

Kesinlikte en iyisi ince kalın karıştırmak kalın aşağı ince yukarı çok iyi götürüyor birde febrezin spreyleri var kokuyu hapsediyor onlardan aldınız mı sıfır koku şahsen kumun olduğu odada yatıyorum ve hiç koku gelmiyor

Gkocg

İnce aşağı kalın yukarı yaptım ben ince iyi topaklanır diye. Bakalım tutacak mı. Eşşek sıpası lütfedip işerse görücez

psabrk

Ben Magicsand aktif karbonlu kedi kumu kullanıyorum mesela bi 20 litremiz yakında bitecek bayada ekonomik.Ne koku yapıyor nede dağılıyor gayet güzel bir kum, tozutmuyor dahi.Boşa gidipte pahalı markalara vermeye gerek bile yok.Öneririm.

Gkocg

İnternette iki paket uyguna geliyor diye aldım ama elimde kaldı valla. Prolinedan da memnun olan çoktu ama bize yaramadı

Suraemir

Bizimde ince taneli ama brnim banyom büyük orada duruyor ben süpürgeyle çektiriyorum gün aşırı ya da girip çıktıkça ıslak mendille alıyorum bazen kalın taneli kullanmayı düşünüyorum ama ince taneli kadar uzun gideceğini sanmıyorum

Esmonic

Bende sizin gibi indirimden almıştım hiç memnun kalmadım Prolineden bir paketi öyle duruyor. Kalın taneli kum aldım hiç dağılma yok memnunum.

BennNisa

Eğer kum kabının önüne kaliteli bir paspas koyarsanız kum evin içinde dağılmaz ya da çok az dağılır.

Esmonic

Sanicat

Gkocg

Esmonic kalın taneli hangi kumu kullanıyorsunuz?

gogoo

ben proline marsilya sabunlu mavi renkli tanecikli kum aldım tanecikleri gözlemlediğim kadarıyla ince kalın kum karışıktı, evin içine patileri ile çok kum gelmeye başladı, kedi tuvaletinin önünde elekli paspas olmasına rağmen,bir ay bitti sancılı sürdü kumlar sinir etti beni, sonra ikinci ay kalın taneli helin marka marsilya sabun kokulu başka marka kum aldım ama helinde mavi tanecikler yok sabun kokusu ağır değil çok hafifti ve evde başka açılmamış paketim vardı yine proline marsilya sabunlu paketiydi,yeni aldığım kalın taneli kumla proline ince kalın karışımlı kumları iyice karıştırdım koydum ilk günden olumlu sonuçlar almaya başladım,topaklanma harika,dağılma sıfır,kum yayılma yok,kötü koku yok marsilya misler gibi,tavsiye ederim, ince kalın kum karışımı ciddi anlamda çok işe yarıyor

gogoo

ben proline marsilya sabunlu mavi renkli tanecikli kum aldım tanecikleri gözlemlediğim kadarıyla ince kalın kum karışıktı, evin içine patileri ile çok kum gelmeye başladı, kedi tuvaletinin önünde elekli paspas olmasına rağmen,bir ay bitti sancılı sürdü kumlar sinir etti beni, sonra ikinci ay kalın taneli helin marka marsilya sabun kokulu başka marka kum aldım ama helinde mavi tanecikler yok sabun kokusu ağır değil çok hafifti ve evde başka açılmamış paketim vardı yine proline marsilya sabunlu paketiydi,yeni aldığım kalın taneli kumla proline ince kalın karışımlı kumları iyice karıştırdım koydum ilk günden olumlu sonuçlar almaya başladım,topaklanma harika,dağılma sıfır,kum yayılma yok,kötü koku yok marsilya misler gibi,tavsiye ederim, ince kalın kum karışımı ciddi anlamda çok işe yarıyor

gogoo

ben proline marsilya sabunlu mavi renkli tanecikli kum aldım tanecikleri gözlemlediğim kadarıyla ince kalın kum karışıktı, evin içine patileri ile çok kum gelmeye başladı, kedi tuvaletinin önünde elekli paspas olmasına rağmen,bir ay bitti sancılı sürdü kumlar sinir etti beni, sonra ikinci ay kalın taneli helin marka marsilya sabun kokulu başka marka kum aldım ama helinde mavi tanecikler yok sabun kokusu ağır değil çok hafifti ve evde başka açılmamış paketim vardı yine proline marsilya sabunlu paketiydi,yeni aldığım kalın taneli kumla proline ince kalın karışımlı kumları iyice karıştırdım koydum ilk günden olumlu sonuçlar almaya başladım,topaklanma harika,dağılma sıfır,kum yayılma yok,kötü koku yok marsilya misler gibi,tavsiye ederim, ince kalın kum karışımı ciddi anlamda çok işe yarıyor