Kedimin Disarida Yanimda Yurumesini Nasil Saglayabilirim

Trolsemih

Tasmasiz nasil yaparim

3 CEVAP

tubanur

Kedinizi tasmasız bir şekilde dışarı çıkarmanız durumunda elinizden kaçacaktır muhtemelen. Söylendiği gibi; kedilerin dikkati kolay dağılıyor. İlgisini çeken ya da onu ürküten bir şey olursa fark etmezsiniz bile sizden uzaklaşıverir. Risk almayın derim.

Yapamazsın kediler bağımsızlıklarına düskün ve dikkati cabuk dağılan hayvanlardır. Köpeklerle aynı olmaz

drugfordeath

tasmasız yapmak kediler için tehlikeli olabilir. yanında yürümesini istiyorsan tasma tak