Köpeğim Bahçede Yatmak İstiyor

Kuzucansu44

Her gece 11-12 gibi Köpeklerim bahçede oluyor. Biraz durduktan sonra yani ihtiyaçlarını gördükten sonra kapıyı açıyorum Alex ve Pars geliyor ama Şans gelmek istemiyor. Çimlere yatıyor. Eve alıyorum kapının önünde havlıyor. Dışarıda yatmasını istemiyorum ama o bahçede yatmak istiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

4 CEVAP

anjelik123

Belki orda daha rahat ediyordur o yüzden bahçeyi istiyor olabilir

Bence yatabilir kirli çamurlu değilse ama soğuk havalarda sıkıntı olabilir

anjelik123

Köpek bu bahçede yatmak istemesi normal evde rahat edememiştir belki :) bir iki gün dışarıda yatsın eve gelmek isticektir

Kuzucansu44

Kirli değil ama ben yatmasını istemiyorum. Alışmasın bence. Evde sayısız yatağı var neden bahçeye bu kadar taktı anlamadım. Bu huyuda yeni çıktı