Kedime Alerjim Olabilir Mi

bskkrky

Merhabalar. 1 buçuk yaşında bir kedim var. Onu her şeyden çok seviyorum. Bu zamana kadar hep birlikte yatıyorduk kalkıyordu sürekli sarılır öperim, hatta aynı battaniyeyi kullanıyoruz ikimizde. 6 ay önce evlendim kedim kalabalığa alışkın ve annemle birbirlerine çok düşkün oldukları İçin kendi yanıma almadım. Ama sürekli gidip geliyorum. Son iki geldiğimde aynı battaniye de yatamadım çok rahatsız oldum. Şimdi de göbeğinden öptüğümde burun kaşıntısı hapşırma bi rahatsız oluyorum. Ama yeni olmaya başladı. Alerjim olmuş olabilir mi?

3 CEVAP

BenNisa

O zaman kedilere alerjiniz yok. Burun kaşıntınız yüzünüze sürdüğünüz bir şeyden dolayı olabilir. Özellikle bir kediye karşı alerjinizin olacağını sanmam.

BenNisa

Bu olay sadece kendi kedinizi sevdiğiniz zaman mı oluyor yoksa sokaktaki kedileri severken de aynı problemleri yaşıyor musunuz?

bskkrky

Sokaktaki kedileri seviyorum öpüyorum ama kafalarından böyle bir sorun olmuyor. Arkadaşımın İran kedisi var onu kucağıma aldığımda da rahatsız olmuyorum