Mamanın Orijinalliğini Sorgulama

Kerevit

Merhaba arkadaşlar. Ben farklı sitelerden alışveriş yapıyorum kedim için. Mamaların Orijinalliğini siz nasıl sorguluyorsunuz? Siteler ve satıcılar güvenilir olsa da bazen orijinal midir endişe edebiliyorum.

3 CEVAP

ZehraBulutt

Lot numarasını firmayı arayıp söylerseniz orijinal olup olmadığını söylerler. Güvenilir yerlerden alışveriş yapıyorsanız endişe etmenize gerek yok.

Kerevit

Teşekkür ederim şimdi daha iyi oldu:)

minky

Pakette adını unuttuğum bi no yazıyor.Üreten firmaya sorun o söyler