Tuvalet Eğitimi

Alynacpn

64 günlük golden yavrusu bir köpeğim var farkındayım daha çok küçük olduğunun ve tuvalet eğitiminin temelini atabiliceğimizin fakat yaklaşık 25 gündür benim yanımda ve inanın geldiği günden beri çişini kakasını hiç şaşmadan gazeteye yapardı. Yalnız son bir haftadır kakasını gazeteye değil halıya vs istediği yere yapmaya başladı. bugün de çişini her yere yaptı gazete dışında. ciddi anlamda çok farkılık var aralarında. kakasını başka yere yaptığında kızıyorum gazeteyi falan gösteriyorum. doğru yere yaptığı her seferinde de seviyordum ödül gibisinden şeyleri var onlardan veriyordum. fakat bir haftadır işler çok değişti o kakasını yapıyor ben arkasından halıyı siliyorum yardım edin lütfen

1 CEVAP

onu ancak müsait bir yere gazete serip oraya eczaneden veya veterinerden 12 TL ye çiş damlası al o gazeteye dök oda onun koku alır ve oraya yapar