Multivitamin Tablet

Ekineroglu

Bağışıklık sistemi güçlendirmek için kullanılabilir mı acaba

9 CEVAP

sarmanbirkedi

Kullanılir ama hap yutturmak sıkıntı yaratabilecegi icin multivitamin malt da kullanabilirsiniz.

minky

Onlaro tutturmak tam bi çile.Vitamin tableti olarak bio pet avtive in felysine i var.Inun dışında ben GimCat Multivitamin malt kullanıyoruö

Ekineroglu

Petshop da bunu bulabildim sadece kargo olayları bu günlerde biraz sakat gibime geliyor. Kedimde bir türlü geçmeyen mantarlar olduğu için alayım diye düşündüm 35 tl imiş

Tabletin üzerine malt sürüp verebilirsiniz

Ekineroglu

Ama Bağışıklığa etkili olur değil mi

Bu ürünü hiç biryerde görmedim ama olur neden olmasın

Ekineroglu

Anladım teşekkür ederim

minky

Kargoya bende güvenmiyorum.Mamayı haftaya alacağım ve 3-5 gün izole edip ellemeyeceğim.Viirüsler ölüyor o zamana kadar zaten.

minky

https://www.*********.com/cat-vit-kediler-icin-multivitamin-50-gr?gclid=Cj0KCQjwsYb0BRCOARIsAHbLPhHkuR3ooSnMSSPqzmQzjy9Vch4AXmsvEaT7YGscuNiBEuIp_N7CEC0aAkVEEALw_wcB

Toz diyor ama?