Kediler Soğuk Yerlerde Yatar Mı?

hazalaydin

Kedime yataklar aldım yastıklar yaptırdım en sevdiği battaniyesini bile bıraktı sürekli cam önü (soğuk) ve yerlerde kıvrılıp yatıyor. Alıp koltuğa daha yumuşak yere koyuyorum yine gidiyor yere (halida degil) yatıyor ???????? rahat etmese yatmaz ama buz gibi oluyor her yeri üşütecek diye korkuyorum

4 CEVAP

Benimki de soğuğu sever kediden kediye değişen bir durum diğer kedimde sıcak yerleri çok sever kışın kaloriferin üstünden ayrılmaz

Kerevit

Benim kedim de aynı durumda. Islak çamaşırlar balkon kapı önü favorisi. Hani bu kediler sobanın arkasında yatardı????

Katya06

Dışarıyı izlemeyi seviyor kediler. Battaniyesini oraya serin.

anjelik123

Tomyde aynı camın önğne mermerler kapı önü neresi seeinse bayılıyor ne yaparsanız yapın sevdiği yerden vazgeçirmek zor :)