Et İçeriği İyi Yaş Mama?

onurtemiz

Fiyat performans bazlı yaş mama almak istiyorum ama araştıra araştıra kafam karıştı
Et içeriği yüksek Mırmır yaş mama var ama o büyük konserve. Açıldı mı kısa sürede tüketilmeli
Et içeriği yüksek ama çok pahalı olmaya yaş mama önerebilen ?

11 CEVAP

LadyAndCat

Ev yapımı mama öneririm.

GlsmKrpk

Naturea 8 tl

minky

BonaCibo 85 gr poşet yaş mam çıkardı.Bakın bi.Ayrıca me-o yaş mama kullanıyorum ben ve çok memnunuz

Bence nutri hem uygun 5.60 a bulunuyor ve bir sürü çeşiti var ama benim ki sevmedi koklayıp gitti somonlu ton balıklı almıştım, gimcat aşırı sevdi ama biraz pahalı gimcat alırmısınız bilmem

Alaracatlover

Tomi.

bbeyzvv

schesir

Gnctrk43

Sapphere yaş mama tavsiye ederim.

Rvena

Schesir veya nd

Kendiniz yapmayacaksanız f/p en iyi mırmır gerçekten. Ben onu en fazla 2 gün kullanıyorum kalanını sokaktakilere veriyorum tek kedim olduğu için. Bir sorun yaşamadım 2.güne buzdolabında poşetle beklettiğimde. Onun dışında her kedi sevmiyormuş sanırım ama nd öneririm. Evimin çevresinde bir petshoptan 8,5 liraya alıyordum 2 ay kadar önce

onurtemiz

Schesir, Naturea, ND, Gimcat bunlar pahalı gelmeye başladı gözüme.
Mırmır iyi ama büyük boyları var açıldıktan sonra bitirme konusu var o sıkıntı. Gerçi sokak hayvanlarına verilebilir mantıklı

Schesir, Naturea, ND mamaları uyguna arıyorum ama bulmak zor. Nutri iyi gibi şimdilik