Et İçeriği İyi Yaş Mama?

onurtemiz

Fiyat performans bazlı yaş mama almak istiyorum ama araştıra araştıra kafam karıştı
Et içeriği yüksek Mırmır yaş mama var ama o büyük konserve. Açıldı mı kısa sürede tüketilmeli
Et içeriği yüksek ama çok pahalı olmaya yaş mama önerebilen ?

1 CEVAP

elifozdemir

chef s choice yaş mama kullanıyorum çok memnunum bütçenize uygun mu diye bakabilirsiniz toplu paketleri dahada uyguna geliyor, tabi içerik olarak baktığınız mamalarla kıyaslarsınız umarım seveceği bir mama bulabilirsiniz