Kedim Kumunda Oturuyor

kylo

merthaba yeni sahiplendiğim yavru kedim kumunda yatıyor oturuyor orada vakit geçiriyor tuvaletinide artık orada yapıyor fakat onu ne zaman bıraksam kumunda oturmak istiyor sebebi nedir

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Hoşlanıyordur,siz temiz tütün istediği yerde uyusun

sudeaxx

Benim yavru kedim de ilk zamanlar öyle yapıyodu.Veterinere sorduğumda kumu temizse sevdiğinden yatıyo olabilir demişti. özellikle geceler gidip orda duruyodu ben kendim gidip alıp yanıma getiriyodum.şuan yapmıyor

bbeyzvv

bi kaba daha kum koyabilirsiniz o zaman birine tuvaletini yapar diğerinde yatar belki daha iyi olur kediler normalde dışarda yaşadığı için toprak gibi hissetmek istemiştir belki

Anonymus552223

Kendini hemuz tam guvende hissetmedigi icin, kokusunun yogun oldugu bir yerde saklanma ihtiyaci duyuyor. Kendine guveni gelir zamanla. Yukseklerde uyuyacagi yerler yapin.