Kedimin Biri Eve İşiyor

shrmnayaz

Kedimin biri kendi evimdeyken arkadaşın üzerine işemişti, konusunu açmıştım. Daha sonra bi kağıdın üzerine işedi. Şimdide rizedeyim babamları zor ikna etmişim. Gitmiş salona işemiş. Ne olabilir sebebi delirecem??? Sorunu çözmem lazım yoksa evden kovacaklar. Not: 2 kedi var.

8 CEVAP

minky

İkiside erkek,ikiside,kısır değil.Bu durumda elbette kavgalar işasretmeler normaldir.Kısırlaştırmazsanız çözümü yok

shrmnayaz

Aslında kızgınlığı bir süredir var diğer kedi yapmamıştı yaşıtlar ikiside erkek. Kendi evimdeyken de yapmıştı burdada yaptı. Birde yanına küçük nohut kadar kaka bırakıyor

TucoSalamanca

Kedinizi lütfen kısırlaştırın. Kızgınlık belirtisi gösteriyor.

Siyammm

Bence kaldığınız odada dursun kediler. Atılma ihtimalleri varsa sizin odanızda dursunlar. Kısırlaştırdığınız taktirde evden kaçmazlar. Kavgalar azalır. Sağlıkları için kısïrlaştırın

sekerfare21

Erkek kediyse kızgınlaşmış olabilir veya bir şeye tepki gösteriyordur. Aile evine götürmüşsünüz sanırım, çevre değişikliği de tepki vermesine neden olabilir.

bbeyzvv

ayrı kum kabı kullanabilirsiniz erkek kediler genelde kumunu paylaşmayı sevmez ayrıca yukarıda dendiği gibi kısırlaştırmanız lazım

shrmnayaz

Kavga hiçbir şekilde yok biri efendi uslu biri serseri. Kısırlaştıracaktım zaten yaşlarının dolmasını bekliyordum artık mecbur şimdi yapacaz.

Ayseocal21

Tek çözüm kısırlaştırma :/