Kısırlaştırılmış Kedi Maması

odilesgun

Anket

Proplan
(1 oy)
Royal Canin
(0 oy)
N&D
(16 oy)
Diğer
(3 oy)
Toplam (20 oy)

Herkese merhaba Petlebi ailesi:) 9 aylık kısır bir kedimiz var, daha önceleri proplan kullandık ancak fazla tüy dökülmesi tespit ettim. kısırlaşmadan önce n&d kullanıyorduk ve o zaman böyle bir problem yoktu. koltuktan koltuğa atlarken havada tüyler uçuşuyor öyle söyleyeyim :D siz kısır kedilerinize hangi mamaları kullanıyorsunuz, en çok sevdikleri hangileri yorumlarsanız çok sevinirim.

10 CEVAP

sarmanbirkedi

Açık ara farkla nd. Bunlar arasında nd secmeyecek olan içerik okumayı biliyorum demesin.

Ben kedime proplan kullanıyorum proplandan başka mama yemiyor seçici bir kedi ND yese ND kullanırım

minky

Bunlar arasında Nd ama bazıl kedilerde tüy dökümü yapıyor.Alabiliyorsanız kesinlikle bunu alın

odilesgun

teşekkür ederim bütün cevaplara

Alaracatlover

Nd ve proplanı karıştırıp veriyorum ancak öyle kedime iyi geliyor.

odilesgun

teşekkür ederim hepinize, biraz zorlayacak ama yine de n&d alacağım galiba. peki sizce 10kg mama almak mantıklı mı? kücük paketlerde almaktan daha hesaplıya geliyor yıl içinde. siz kaçar kg alıyorsunuz?

Siyammm

Büyük oaketler hep daha hesaplı oluyor Nd fiyatlarını hatırlamıyorum ama.
Önce küçük paket alın 10 kg alırsınız kedi beğenmesse kötü olur

Tabiki ND.

bütçeniz varsa nd. ben felicia somonlu kısırlaştırılmış kullanıyorum.tüy dökülmesi için kesinlikle balıklı özellikle somonlu mama tavsiye ederim. bizde aşırı tüy dökülmesi vardı doktor kesinlikle tavuk içerikli kullanmayın somonlu kullanın dedi. şimdi pırıl pırılız.

Kevserhaksever

Ben çok mama denedim kedime tavuklu mama pek yaramıyor kuzulu sevmedi bu yüzden nd nın balıklı kısır maması olmadığı için advance aldım 2 aydır kullanıyorum kedim severek yiyor ve yaradığını görebiliyorum. ND balıklı kısır kedi maması piyasaya sürerse muhtemelen ND alırım bende. Birde protein oranının yüksek olması beni tereddüte sokuyor erkek kedim olduğu için ama fırsatım olsa ND diyorum bende :) tabiki bu kediden kediye değişir denemek ve gözlemlemek gerekiyor hangisini severek yiyor ve gelişimine yarar sağlıyor diye. Seçiminiz konusunda başarılar:)