Doğum Yapan Kedinin Değişik Hareketi

feyzyld

Arkadaşlar bahçemde beslediğim kedim 3 gün önce doğum yaptı. Ama bu sabah kedimde bi anormallik poposunu havaya kaldırıp kendini kasıp öyle durdu arka ayakları da dengesizdi. şimdi görünürde anormallik yok ama kakasını baktım normalden büyük ve veterineri aradım görünürde anormallik yok dedi siz ne diyorsunuz

3 CEVAP

bbeyzvv

kakasının büyük olması uzun süredir içinde tuttuğu içindir anneler ilk başlarda tuvalet için bile ayrılmazlar

anjelik123

anne kediye dikkat edin erkek kedilerle bir araya gelmesin gene eşleşip hamile kalabiliyor

NSukun

Doğumdan sonra yavruları bırakmamak için bir süre kakasını tutuyor bu da kabızlık ve o kocaman kakalara neden oluyor karın ağrısı gaz sancısı olabilir