Kedim Et Bile Yemiyor!

Lorinloris

Kedim çok mama yiyen bir kedi değil mamayı arkadaşımdan aldım doyurucu olduğu için çok yemiyolarmış kediler bu yüzden umursamadım çünkü yiyordu yani sonra sahiplendigim kediye sokakta bakmış kişi bana adını hatırlamadığım bir eti çok sevdiğini söyledi o eti verdim yemedi sonra balık verdim yemedi tavuk verdim yemedi çiğ mi istiyor dedim sağlıksız olduğunu bilsem de çiğ değil diye mi yemiyor iye düşundüm ve denedim onu da yemedi bi sorun mu var kedim normal ama en güzel etleri dahi yemiyor

10 CEVAP

Kuzucansu44

Bazı kediler kuru mama dışında hiçbirşey yemez. Benim bir arkadaşımın kedisi kuru mama ve salatalık dışında hiçbir şey yemiyor. Yaş mamaya bile hayır diyor. Bazı kedilerin huyu öyle

Anonymus552223

Çiğ et daha da yemez. Kuru mama yiyen baska sey yemiyor genelde maalesef

minky

Evet.Nazı kediler kuru mama yer başka yemez.Bizimki kuru mama yemesine rağmen diğerlerinde yiyor Allah'a şükür

Kedimiriltisi

Benimki de yemiyor. Kucukken yiyordu ama simdi asla ne et balik yiyor????‍♀️

Katya06

Benim kedimde yemiyor önüne koyunca. Patisine biraz sürüyorum yalıyor tadını severse kendisi öyle yaklaşıyor

sarmanbirkedi

Bence patisine falan surun ağzına deydirin. Tadını alsın sever

Lorinloris

Tadına baktı etin ilk verdiğim o eskiden çok sevdiği eti verdin yaladı gitti o ette çöpe gitti bu yüzden allahtan hepsini vermedim

Anonymus552223

Çiğ et daha da yemez. Kuru mama yiyen baska sey yemiyor genelde maalesef

Minimesi

Benimki normal et yemiyor ama ciğer falan yada tavuk eti yiyor manada yiyor

Minimesi

Mana değil mama