Kedimin Üzerine Boya Döküldü

Kuzucansu44

Saçımı boyarken kedim birden içeri girdi ve üstüne boya döküldü. Yıkadım ve boya çıktı ama kimyasal ya bir zararı var mıdır?

4 CEVAP

sarmanbirkedi

Bir dahakine daha dikkatli olmanızı öneririm. Sonuçta kimyasal

TucoSalamanca

Bu benim de başıma gelmişti. Bolca yıkadım ama kızımın beyaz tüyleri üzerinde bir bezelye tanesi kadar kızıl benek oluşmuştu. Zamanla azaldı, bir sıkıntı yaşamadık. Eğer daha çok döküldüyse, belki oradaki tüylerini tarayarak azaltabilirsiniz.

Anonymus552223

Derisine degmemistir bile hemen yikadiysaniz. Gozlemleyin bakalim kizariklik şislik olacak mi

Kuzucansu44

Kedimin cinsi chincilla. Tüyleri çok uzun zaten. Ama boya çıktı kalmadı yani. Boya kimyasal ya tüylerine veya cildine bir zarar verir mi???