Scottish Fold Kedi

Arkadaslar 2aylık scottish fold kedim var aldığımızda patisinin kenarında ve sırtında mantar vardı batticon sürüyorum ama mantar yayılıyor mantar şampuanıyla yıkayamam daha yavru olduğu için direnci düşüp ölebilir. Aşı yaptırsam karaciğerine zarar verirmi daha 2aylık. Bazı veterinerler para için herşeyi söylüyor. Kimseye güvenemedim. Sizden bi tavsiye alsam

1 CEVAP

atay

2 aylık yavru bir kedi için çok mühim olmadıkça aşıdan uzak durmakta fayda var diye biliyorum. Güvenebileceğiniz bir veteriner bulmanız çok önemli, bu kadarı yorumlar üzerinden değil bilgisi olan bir veteriner tarafından almanızı tavsiye ederim.