Kedimin Burnunda Kırmızı Bir Yara (?)

Arkadaşlar merhaba, Felix'in burnunda kırmızı bir şey var fotoğrafta gördüğünüz üzere, sebebi ne olabilir ve ne yapmalıyım? (veterinere gideceğim fakat sizde böyle bir şey yaşamış olan var mı merak ediyorum) Şuan çenesinin altında alerjik bir yara var acaba bu da alerjik bir reaksiyon olabilir mi? Bu arada mama dışında kedime alerji yapabilecek bir şey var mı mamayı değiştireceğim fakat diğer etkenleri de ortadan kaldırmak istiyorum. Tüm bu sorulara cevap verirseniz çok mutlu olacağım.

5 CEVAP

Ateşi o zaman yoktur diye düşünüyorum olsaydı halsizlik iştahsızlık olurdu burnu için diğer arkadaşlar yardımcı olurlar ama ben size crystalin animal health öneririm pamuğa damlatıp burnuna sürebilirsiniz

787891 çok teşekkürler

Ayrıca burnu kuru*

Halsizlik, iştahsızlık varmı? Burnu kuruysa ateşi olabilir

787891 birkaç gün önce halsizdi :( ama şu iki gündür hareketli daha çok oyun oynuyor, iştahında da problem yok