Vitamin Macun Kullanılmalı Mı

8 aylık kısır erkek kedim var. bu tüp vitaminleri yeni keşfettim ne yazık ki . kullanımı şart mı ne gibi faydalar sağlıyor kullanmaya başlamalı mıyım yardımcı olursanız çok sevinirim :)

7 CEVAP

Ayseocal21

Anti hairball var kullanılması iyi çünkü sürekli yalanıyorlar ve tüy topu kalması midelerinde bir süre sonra sıkıntı oluyor dışkı veya kusma yoluyla atılması için bu macunları kullanıyoruz diğer vitaminlerinde öyle ilerideki sıkıntıları gidermek adına şimdiden önlem almak olarak düşünün kas ve iskelet gelişimini de destekleyerek daha iyi yaşamasını sağlar

Ben hem malt hemde vitamin kullanıyorum yaklaşık 6 aydır tüylerine, bağışıklık sistemine iyi geldiğini düşünüyorum

anjelik123

Ben vitamin kullanıyorum. Çok seviyorlar ve vitamin ihtiyaçlarını karşılamaları için veriyorum. Tüyleri içinde kedi çimi aldım ama pek yemiyorlar malt kullanıcam onun içinde

Zeynucka

Çocuğumun hastalanma riskine karşı veriyorum.onunla uzun yaşamak istiyorum ve vitamine başladıktan sonra tüyleri baya güzelleşti:) bağışıklığı güçlü olsun kuzumun:)

nasıl kullanıyorsunuz peki doz ve gün olarak nasıl vermem gerekir

Ceydayyavuzz

Doz ve miktar uzerlerinde yazili oluyor

Kuzeyhera

Malt tüylerin daha kolay atılmasını sağlıyor ki bu iyi bir şey. Vitamin de kullandım iyi etkileri var ama bence olmasa da olur denilebilir. Tabii ki veterinerinizden daha doğru bilgi alabilirsiniz.