Nd Portakal Ve Balıklı Mama

Ayseocal21

Arkadaşlar malum kedi maması fiyatları katşısında açık mama almaya başladım ancak yetişebiliyorum. Eminimki herkes şikayetçidir.. Sormak istediğim şu nd portakal balık kedi mamadı kullanan var mı ben ilk kez aldım ve şeklini nd narlı gibi bekliyodum ama bu yuvarlak çıktı ve yoğun balık kokuyor portakal vrya başka bi koku yok fotoğrafta yüklüyorum bilen varsa yardım edebilir mi?

6 CEVAP

sarmanbirkedi

Nd mi bilmiyorum ama 10 15 kg almak açık almaktan daha karlidir emin olun. Hem içiniz rahat olur.

Faytekin

Evet bu şekilde doğru ,kokusu da yoğun dediğiniz gibi problem yok yani.

Kuzucansu44

Bende aynı mamadan kullanıyorum. Evet kokusu ağır ve şekli böyle

Bu mama adult mu yoksa kısır mama mı?

pyesil

10-15 kglık paketlerden alıp vakumlu kaplarda saklarsanız hem uzun süre kullanım sağlar hem de açık mamadan çok daha ekonomik olur, atlaspette numune ile beraber yüzde kırk indirim çeki gönderiyorlar sizin için de uygun olabilir bu şekilde

elifozdemir

açık mama kullanımı sorun yaşatır eğer sizi çok zorlamazsa 12-15 kg lık paket alın uzun süre götürsün saklamayı uygun yaparsanız sorun yaşamazsınız en azından bir sorun olduğunda muhatabınız var bende brit care ve pro choice kullanıyorum yemezlerse yüzde ona kadar iadede alıyorlar pro choice daha da ekonomik siteleri de takip edip bir bakın tekrar derim umarım bir çözüme kavuşursunuz