Kedimin Gözüne Perde İndi Şaşı Bakıyor Ne Yapmam Lazim

Ebrupati

3 yasında erkek tekir cinsi kedim var iç dış parazit aşıları tam. Gözüne bi perde indi şaşı bakıyor. Gözü için gentagut göz damlası aldım günde 3 sefer damlatmaya basladim . Üşütmüş biraz hasta sanirim. Bağışıklık sistemini güçlendirmek icin de vitamin sürüp almayı dusunuyorum eczaneden temin edebileceğim bi şurup varsa veteriner arkadaşlardan rica etsem yazabilirler mi ? Böyle bi durumda veterinerden biri imuneks diye vitamin şurubu içirmiş şırınga ile... aynı surubu alacak olursam kac cc vermeliyim kedime ? Yardımcı olursanız sevinirim..

2 CEVAP

İmuneks şurup günde 0.5cc yeterli olur ama veterinere gitmelisiniz kafanıza göre ilaç kullanılmaz imuneks şeker içeriyor en fazla 1 hafta kullanabilirsiniz fazlası zarar önce veterinere gidin

Ebrupati

Imuneks şurubu aile hekimine yazdirsak sigorta karşılar mi acaba ? Bilginiz var mı?